wesprzyj mój kanał na Patronite:
https://patronite.pl/TommyAquario
kontakt: tommyaquario@gmail.com
moja strona internetowa: https://www.tommyaquario.pl
Tommy Aquario - Akwaryst . Informacje o odsłonach 8024, czasie trwania 6m 47s, ocenie 403.
Transportowanie ryb, czyli jak i w czym?
- Uprzedzając... w zasadzie można też stosować lodówki turystyczne - przenośne. Sam je kiedyś stosowałem, ale efekt jest podobny jak w przypadku styroboxu. Stąd tą kwestie pominąłem w filmie celowo.
- Super film 😀 bardzo pomocny
- aha to ja oglądam ten film mając zoologiczny 10 min pieszo od domu xd
- Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale podczas transportu ŻYWYCH zwierząt, kiedy natrafisz na ogromny korek, masz prawo zadzwonić na policję i poprosić o pomoc w przejeździe. Policja ma obowiązek (a przynajmniej będzie miała, jeśli wejdzie w życie ustawa nad którą teraz pracują) dać ci pilotaż przez zakorkowane ulice i pierwszeństwo przejazdu.
Nie wiem czy dotyczy to jednej czy dwóch rybek, ale powyżej 10 ryb już raczej tak.
- najlepiej jakieś plastikowe wiaderko albo transporter i napowietrzacz na baterie.
- Ja zawsze zabieram ze sobą napowietrzacz na baterie
- Świeradów moje miejsce, pozdrawiam ! :)
- Ja mam samochodem 5 minut więc nie musze sie martwic
- Zrób jakiś film na temat wakacji,I co zrobić wtedy z rybami
- ten film był w moje urodzony
- Jak nie tam to może tu - https://www.fotowoltaika-jarpi.pl/ - może i więcej, ale czy ok?
- Uffffff... Jednak można transportować.
- Ja mam do sklepu 5 minut więc na spokojnie zdążę z rybami nawet bez trzymania ich pod kurtka
- Jeśli ryby są odporne to Jeszcze pół biedy.
- Transport często bywa uciążliwy szczególnie jeśli ryb jest dużo. Nie spotkałam się jeszcze z nabijaniem worka tlenem.
- Osobiscie unikal bym wody mineralnej , ze wzglegu na wysoka zawartosc chloru. Producenci nie umieszczaja calego skladu chemicznego wody , bo nikt by tego nie pil. CISOWIANKA nie informuje ze zawiera siarke i chlor na butelce , dopiero na stronie jest caly sklad. Zakwaszanie wody kwasem solnym??? Czemu to polecasz???
- Czy jeśli mam akwarium 54 l. To za rok mogę mieć akwa 150x60x50?
- Transport ryb tylko w audi ;)
- W sobotę jadę po akwa 200 l. Jak je założyć?
- Spoko filmik!!! 👍😎👨🌾
- Fajny pomocny film