Transportowaliśmy samochody za 2 MLN złotych |AndrzejWielkiR
Witam.
Zapraszam do oglądania linkowania i subskrybowania kanału AndrzejWielkiR.
AWR.
Zapraszam!!
INSTAGRAM- AndrzejWielkiR
Subskrybcja- https://www.youtube.com/channel/UCvav. . Informacje o odsłonach 17968, czasie trwania 19m 15s, ocenie 709.
Transportowaliśmy samochody za 2 MLN złotych |AndrzejWielkiR
- Nie bójcie się podejmować decyzji i małymi kroczkami iść do przodu za swoimi marzeniami. AWR.
- Siema Andrzeju chciałbym podjąć prace na lorah mm tylko mam 2m wzrostu i przeraża mnie ta niska kabina co możesz doradzać jak to wygląda pozdro
- 👍
- Lekarz to akurat zły przykład. \Bo ostatnio nawet zdjęto z nich wszelka odpowiedzialność
- Samochody - 2 miliony Mlody szkolony- 2 tysiace Co do szkod i obciazen, lepiej jezdzic na chlodni jak takie dziadostwo na autotransporcie. Te samochody jak dla mnie moga sobie zgnic na fabryce, glupki zabiora i wezma odpowiedzialnosc.
- Krótko i zwięźle na temat 👍👍👍👍👍
- Andrzej subskrybuj mój kanał Ja Twój subskrybowalem
- Najlepszy duet z Konradem! Uwielbiam Was oglądać! Powiedz Konradowi żeby stał się bardziej rozmowny i będzie sztos 👌😍 Mega się ogląda odcinki z waszym duetem!
- Widzę waszą scanie pod fiatem?
- Jędruś Ty z lubelskiego A tam prawdziwa wylegarnia pisiewiczów . Jesteś sympatykiem rządowej TVP?
- Tu też bym zerknął: https://www.domikwiaty.pl/ - też tak sądze.
- Pozdrowienia z Ropczyc xd Aktualnie mieszkam w Holandii :D
- Siema AWR! Łapka leci! 👍💪 Młody to chyba żartował z tym że nie idzie siku bo łazienki nie ma 😉 ? Osobiście miałem pierwszego ucznia i też nie sikał na zewnątrz 😅 tylko zawsze do toalety 🙂 Przeciągnąłem go 200km 😂 i odrazu nauczył i na dworze hah🤣 Dred Dred pozdrawia AWR i Konrada 👍
- Bardzo mi się podobają ostatnie odcinki 💪 dobra robota. Najlepszego Chłopaki 🍻
- Masz nową kamerę ?
- To są najlepsze odcinki teraz z tym Konradem
- Siema!
- Andrzeju dobrze gadasz muszę przyznać 😉 ale dla mnie lohra jest za dużym wyzwanie ja jestem leń i nie ukrywam że izoterma mi pasuję 😉. Szanuje pracę na lohra naprawdę i życzę powodzenia. Za kanał największe propsy oby tak dalej 👌
- W porównaniu do tych SŁAWnych youtuberów kierowców to Andrzej jesteś jedyny normalny, prawdziwy chłopak, pozdrawiam 👊
- Pozdrowienia dla Przemasa przekaż, mijałem się dzisiaj z nim w Białej na przejeździe kolejowym
- Ksywa Kondzio ;) Pozdro <3